
Фільтр паливний Opel Astra K 1.6 CDTi, 1.6 BiTurbo 2015-) Опель Астра К 1.6 цдті (дизель) PURFLUX C877
1 510 ₴
- В наявності
- Код: C877
Це нова автозапчастина. Комплектність та зовнішній вигляд як на фото, колір може відрізнятись.
Переваги нашого магазину - швидка доставка, оплата при отриманні, повернення/заміна 14 днів.
Консультація, підбір запчастин, приймання замовлень з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем"
В наявності є майже всі автозапчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Підберемо все необхідне для ремонту вашого авто.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C877 |
| Виробник | Purflux |
| Види палива | Дизель |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 106 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Biturbo, Astre, Astra |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Astra |
- Ціна: 1 510 ₴

