
Сальник хвостовика КПП Ford Transit 06- (27x42x6) Форд Транзит CORTECO 12015750B
220 ₴
- В наявності
- Код: 12015750B
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015750B |
| Виробник | Corteco |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Висота | 6 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volvo, Honda, Ford, Nissan |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Primera, Transit, Focus, Integra, V70, Prelude, Transit Custom, Mondeo, C30, Orion, Escort, C70, Kuga, Transit Connect, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, S80, Almera, Accord, C-Max, S40, V50, S60 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 220 ₴

