
Радиатор печки Skoda Octavia Superb Yeti (2003-) Шкода Октавия Суперб Ети
1 270 ₴
- В наявності
- Код: 58006229
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58006229 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Superb, Alhambra, Passat, Golf, Scirocco, Eos, Toledo, Leon, Jetta, Touran, Yeti, Q3, Octavia, Altea, A3, Sharan, Caddy, TT |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
- Ціна: 1 270 ₴






