
Прокладка ГБЦ Renault Master/Opel Movano 1.9 DCi (2001-) Рено Мастер/Опель Мовано (Германия)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 157.351
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 157.351 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Діаметр | 81 мм |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Volvo, Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara, Vivaro, Interstar, V40, Carisma, Primera, Trafic, Movano, Clio, S40, Kangoo, Megane, Master, Space Star, Scenic, Primastar, Laguna, Espace |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.25 мм |
| Товщина після затягування | 1.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Master |
- Ціна: 1 040 ₴

