
Сальник коленвала передний Renault Trafic/Opel Vivaro 1.9 dCi (2001-) Трафик/Виваро (Германия)
250 ₴
- В наявності
- Код: 157.200
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 157.200 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 6 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Nissan, Москвич, Suzuki, Lexus, Renault, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, IS, Duster, NX, Solenza, Space Star, Kangoo, ES, Espace, Laguna, RC, Camry, Primastar, Primera, PICK UP, Carisma, 2142, Pick Up, Rapid, RAV4, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, RX, Megane, GS, V40, S40, Movano, Venza, Samurai, Scenic, Vivaro, Highlander |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 250 ₴


